Bahçe

Peyzaj Programları

Tarih 22 Kasım 2011 | By : | Kategori : Bahçe,Peyzaj | 0 Yorum

Peyzaj

AutoCAD

AutoCAD, Bilgisayar destekli
çizim ve tasarım .Autocad, Üretim ve imalatta görevlerin yerine getirilmesi için ve komut
işlemiyle ve sayısal bilgisayarların kullanılmasıyla ilgili bir teknolojidir.
AutoCAD kullanımı için donanım ve yazılıma ihtiyaç
duyar.. Donanım olarak Ekran, Klavye, Mause,vb. bilgisayar elemanlarını örnek
olarak verebiliriz.Bunların dışında son yıllarda Çizim tabları çımıştır ve
çizim hızını artırmak amacıyla üretilmiştir. Ayrıca autocad te Yapılan Çizimlerin Paylaşımı kolay ve
mümkündür autocad de çizimleri çıktı almak mümkün ve ölçekli 1/ 1 ölçekli çıktı
almak üretimdeki aksaklıkları ve seri ve hızlı bir biçimde ölçü kolaylığı
sağlamıştır. Autocad’de Ölçekli çıktı almak için gereken yazıcılar ve plother
dır.Autocad dosyaları iş merkezlerinde fabrikalarda ortak olarak dosyaları
kullanmak mümkündür İş grubu oluşturmak mümkün kılınmıştır.
AutoCAD Nerelerde
Kullanılıyor ?
Autocad Mimarinin vaz geçilmezlerindendir.autocad mimarlıkta proje
ve plan çıkarmada büyük kolaylık sağlamakla beraber hata ve risk önüne geçer ve
mimaride büyük kolaylıklar sağlar mimaride genelde 2D Boyutlu çizimler kullanılır
ve proje bazında kesit alma ve çıkarma da kullanılır görünüş ve perspektif
vermek de mümkündür son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve Görsellik vermeyi 3 Boyutlu çizimleri mümkün
kılınmıştır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

ArchiCAD
ArchiCAD

Kendinize özgü değişik ve güzel tasarımlar yapmak istiyorsanız bu programı kesinlikle kullanmalısınız. Her türlü yapıya uyumlu çok güzel bir yazılımdır. Harika tasarımlar yapmanıza yardımcı olacak bir CAD programı. Mimari tasarımlara yardımcı olması için, mimarlar tarafından mimarlar için hazırlanmış bir yazılımdır. Yapı hakkındaki tüm bilgileri merkezi veritabanında saklar. Her değişiklik tüm bölümlere uygulanır. Kapı, pencere, kolon gibi objeler bulundukları ortama duyarlıdır. Tasarımları 3 boyutlu olarak görebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu özellik ile tasarımlar daha gerçekçi görünürler.

Satın Almak İçin Tıklayınız

3ds Max

3ds Max

Autodesk 3ds Max 3D animasyon, sentez ve modelleme ile oyun geliştiricileri daha profosyonel görselleme, efektler yapabilip aynı zamanda kişisel yaratıcılıklarını artırabilirler.

LANDWorksCAD PRO

LANDWorksCAD LT, kullanımı kolay bir peyzaj ihtiyaçları için özel olarak oluşturulmuş profesyonel düzeyde yazılım.

Geleneksel CAD yazılımı çok zor, çok temel, çok çirkin veya çok pahalı olması nedeniyle en çok bahçıvanlar CAD kaçınmışlardır? LANDWorksCAD sizi düşünerek tasarlanmış.

Desteklenen alın

Ekstra yardım istediğinizi düşünüyorsanız toplam huzur için destek abonelik planı ile tam bir uzman teknik yıllık destek seçin. Biz hemen hemen her türlü soru ile size yardımcı olabilir.

HIZLI bilgi edinin

Şimdi, yeni CAD Level 1 sertifika eğitim kursu ile yazılımı online hızlı öğrenebilirsiniz. Sizin ev ya da ofis rahatlığı içinde kendi hızınızda ders tamamlayın. Hatta belleğimizi tazelemek için öğrendiklerinizi üzerinde geri dönebilirsiniz.
Learn CAD Online
Stand-Alone

LANDWorksCAD satın aldığınızda AutoCAD ® gerekmez. LANDWorksCAD ®, kendi içinde tam bir program. Bu profesyonel bir CAD programı beklediğiniz tüm araçları ve diğer CAD yazılımı oluşturulan dosyaları ile birlikte çalışacaktır.

LANDWorksCAD öğrenmesi ve kullanması kolay ve çok daha az pahalı!

Çok yönlü

LANDWorksCAD ® LT kroki planlarını, konsept planları, dikim planları, çok çalışıyor planları, yapım detayları, bitki programları, kontur planları, sulama planları, cepheler, sunumlar ve daha oluşturmak için kullanabilirsiniz. Aslında herhangi bir çizim 2D her türlü.

Excel Veritabanı tahrik

Bu kadar basit tutulması (KISS), LANDWorksCAD geniş bitki veri tabanında basit bir excel tablo dosyası! Bu seçimi ve bölgenizde tercihleri ​​ve bitkiler için özel eğilimleri uygun olarak kendi bitki listesi düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Herhangi bir bölge veya kıta bitkilere kilitli değildir.

Profesyoneller Anywhere

LANDWorksCAD, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir yerden kullanıcı için idealdir. Bu sistem hem Imperial Metrik birimlerin faaliyet ve kolaylıkla düzenlenebilir ve eklenebilir büyük bir bitki veritabanı ile verilir.

Bu yazılım, Kuzey Amerika, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Kanada, Avrupa, Rusya, Hindistan, Çin, Japonya kullanılabilir … her yerde.

Uyumlu

LANDWorksCAD AutoCAD ® ve tasarımlarınızı, mimarlar, şehir plancıları, haritacılar ve kamu kurumları ile paylaşmalarına olanak sağlayan pek çok diğer yazılım programları ile oluşturulmuş dosyaları ile uyumludur. Kendi dosyalarını açmak ve düzenlemek ya da tarama ve hatta doğru ölçekli mevcut kağıt tabanlı çizimler tasarım başlamak için hazır.

Avans

Taranan çizimler doğru rescaled ve tasarımlar için bir altlık olarak kullanılan nerede LANDWorksCAD içine alınabilir. Hava fotoğrafları, Google Earth görüntüleri ve vaziyet planı bilgi için çok idealdir.

Resim Bilinçli

Dijital ya da taranmış fotoğraflar ve diğer bitmap görüntüleri, kompleks logo ve grafik çizimler bitkiler için izin çizim içine kurulmuş ve tasarım ile ilgili olan çevreler olabilir. Doğanın kendi görüntülerini siz ve müşterileriniz takdir için bir resmini.

Otomatik al

Bir bitki veya özellik tıklayın ve LANDWorksCAD istediğiniz tarzı seçerseniz seçin nerede (call-out) yere doğru adlandırılmış etiket verecektir. Çoklu bitkiler de sayılır ve istenirse miktarda etiket eklendi.

Doğru Sayısı ve Yetkiler

Bir kez daha tıklayın ve izin, tüm bitkilerin sayısı ve doğru bir bitki çizim programı ve efsane bir yer LANDWorksCAD. Bu önerilen ve de mevcut olan bitkiler bilir!

Iyi ölçmek

Anında, doğru ölçüm araçları güven ile iş gereksinimleri maliyet ve hesaplanmasında yardımcı olur. Karmaşık eğriler etrafında kapalı alanlarda, uzunluk, açı ve miktarları, düz çizim hesaplayın.

Sezgisel

Konumlandırılması uç noktaları, orta noktaları, mesafeler, kavşak ve önemli kilit yerlerde çok akıllı klavye komutlarını veya belirsiz fare hareketleri olmadan elde edilir. Çizimler, doğru ve hızlı hale getirir.

LANDWorksCAD hatta iki uzaklıklar konumu ölçmek için bir araç … bu yüzden sistem ne kadar çit ve binanın yan anlatarak, örneğin bir ağaç yerleştirebilirsiniz.

Kroki ve Stretch ® Teknolojisi

Tasarım değişiklikleri LANDWorksCAD Eskiz ve Stretch ® teknolojisi ile daha kolay yapılır. Öğeler yedikten ve daha sonra istenilen pozisyon ve herşeyi otomatik olarak bağlı güncellemeleri uzatılır.

Sınırsız geri alma ve yeniden iş olarak, sadece son iki fonksiyon ya da herhangi bir aşamada geriye değil gidebilirsiniz ki bilgi, oldukça kaygısız güvenli olması sağlar.

Anında Değişiklikler

Bugün size LANDWorksCAD almak sadece bir özelliği var ise bu olurdu. Yeniden çizilmesine gerek kalmadan tasarım süpürme değişiklikleri yapın.

Hatta tek bir tıklama ile bitkiler için temel bir kavram görünümü ve nihai bir ayrıntılı göz arasındaki ‘geçiş’.

Doğrayın ve Takas

Değişiklik yapma kolaylığı ekleme LANDWorksCAD bir bitki tüm türler bulmak ve göz açıp kapayıncaya kadar başka bir takas benzersiz yeteneği ve etiketler, programları, efsaneleri ve dikim görünümünü komut anında güncellenir.

Magic Eraser

Hatları Güçlü düzenleme tescilli Sihirli Silgi işlevi ile mümkün olmaktadır. Sadece basın Alt + herhangi bir tür çizgiler, Döşeme, silmek, ya da kırmak için imleci sürükleyin.

3D

LANDWorksCAD Pro LANDWorksCAD tam 3D versiyonu. Yükseklik verileri 2B çizim var, daha sonra otomatik olarak 3D DTM (Dijital Arazi Modeli) oluşturmak LANDWorksCAD DTM yüzeye planı koydum bitkiler proje sağlar.

Satın Almak İçin Tıklayınız

CS Garden Designer

CS Garden Designer, Windows NT, 2000 ve XP üzerinde tamamen bağımsız bir Bilgisayar Destekli Tasarım yazılım ürününün işletim.Yazılım, CS Artisan SL yazılım ürünü dayanmaktadır.
Yazılım “Autodesk Teknolojisi ile güçlendirilmiştir ve AutoCAD dosya formatı ile uyumlu …

İster karmaşık düzeni planları, sembol veya grafik kütüphaneleri, ayrıntılı dikim planları, hardworks tasarım veya zemin modelleme rutinleri üreten,
CS Bahçe Designer yazılım kullanımı.

Yazılım aynı zamanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için açık bir şekilde iletişim kurabilmek emin olmak için 3 boyutlu görselleştirme ve örneklerde rutinleri sağlar. Microsoft ürünlerinin yazılım bağlantıları ve hızlı ve kolay bir şekilde, gelişmiş raporları ve programları sağlar.

Satın Almak İçin Tıklayınız

3D gardencomposer

Büyük Bahçe yapmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey
İngiltere’nin ve Almanca en popüler Bahçe Tasarımı programı yayıncılar tarafından oluşturulan 3D Bahçe Composer, yeni başlayanlardan profesyonel, her seviyedeki bahçıvanlar ilham kaynağı olacak. Eğer zaten bir acemi ya da bir meraklısı olup olmadığını, bir bahçesi var ve fantezi için bazı küçük değişiklikler getiriyor veya gelecekteki bahçe başından itibaren özgün bir tasarım oluşturmak için olsun, bu program tam size mükemmel bir tasarım oluşturmak için yardımcı olacaktır.
3D Bahçe Composer zaman kazandırır ve bilgisayarınızın yardımı ile gelecekteki bahçe planı sağlayan yenilikçi 3D teknolojiler sunuyor. Bahçe tasarımı oluşturma fareyi tıklayarak kadar kolaydır. Bu bitkilerin doğru yerlere koymak, yolları kontur ve özellikleri özelleştirmek için sadece birkaç saniye sürer. 3D Bahçe Composer ile hayal gücünüzü kullanın ve kalın, yatıştırıcı, modern ya da geleneksel bahçe tema oluşturmak. , Deney, peyzaj fikirler geliştirmek ve onları hayata gelip izlemek için çekinmeyin. Bu yazılım ile bahçenin her köşesine bakabilirsiniz, daha geniş bir görünüm için geri stand veya tüm bahçe büyüleyici 3D tur atın.
Bahçenizde daha gerçekçi bir görünüm için kameraların konumunu ve açısını ayarlayabilirsiniz.

Bitki Ansiklopedisi
Bu kapsamlı ansiklopedi kolay favori bitkileri bulmak için yapar. Belirli bir bitkinin Latince adı da yaygın ismi ile arama yapabilirsiniz emin değilseniz. Bu bitki bizim ansiklopedi dahil değilse, listeye eklemek için çekinmeyin.

Çarpıcı Yeni 3D Grafikler
3D Bahçe Composer tüm bahçıvanlar için istisnai bir ilham kaynağıdır. Bu farklı stilleri bir arada çalışmak ve bahçe genel atmosferi nasıl etkilediğini keşfetmek için harika bir yoldur. Bu yazılımı kullanarak, normalde pahalı çalışmalarda geçerken yaşanan birçok tuzaklar önleyebilirsiniz. Size mükemmel bir varyant bulana kadar fikirleri ile uğraşırken, çeşitli seçeneklerden yararlanabilir. Bahçenin belirli bir unsuru hakkında emin değilseniz her zaman kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz. Bu şekilde kendi tasarım oluşturma, çok eğlenceli. 3D Bahçe Composer ile, hızlı ve kolay bir şekilde her zaman istedim bahçe bir model oluşturabilirsiniz.

Mükemmel Dikim
, Sanal bahçe içinde büyümek istiyorum bitkileri tercih ediyor, bu eşsiz Bitki Filtre çok yararlı olur. Bahçenizde iklim ve toprak tipine bağlı olarak en uygun bitkileri seçmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bitkilerin çiçeklenme istediğiniz ay üzerine renk düzeni içine sığdırmak ya da karar vermek için, renge göre bitkiler seçim yapabilirsiniz. Özel bir yere böyle bir toplu yaşadığı yer ya da bir su bahçe bitkileri de bulabilirsiniz.

Bahçe Sezonu
Çoğumuz seçerek bitkileri tercih ettiği çiçek bütün yaz, biz genellikle bahçe içinde çoğu zaman harcamak, çünkü bu sezon. Ancak en büyük zorluklardan biri bahçe bakımlı, tüm yıl boyunca devam etmektir.

Satın Almak İçin Tıklayınız

Master Landscape Pro

Master Landscape Pro

Master Peyzaj Pro ve Home Dizayn devam edilmiştir. İncelediğimiz en çok oy alan Peyzaj Yazılım içine bakınız.

Punch! Master Peyzaj Pro ve Home Design, ciddi Bahçıvanın bir yazılımdır. Program, tasarım güverte araçları içerir, architecturcal çizimler oluşturabilir, görüntüleyebilir ve 3D düzenlemek ve tamamlandıktan sonra, planları göstermek için AVI filmleri oluşturmak için araçlar sunar.

Estetik çekicilik:

Program size rehberlik değildir, bu yüzden kendi kendinize nereye gitmek istediğinizi anlamaya gerekecek.

Biz sadece peyzaj araçları Master Peyzaj Pro ve Home Dizayn değerlendirilir ettik; bu programın daha güçlü hale getirir, ancak peyzaj planlama başlamadan önce ekstra çalışma gerektirir, ancak bu program, ev tasarımı entegre özellikleri vardır.

Evinizin bir görüntü etrafında peyzaj, ya program ile ev tasarımı ve grafik tasarım yazılımları ile dijital fotoğraf düzenlemek gerekir. Punch! Jasc Paint Shop Pro, küçük bir maliyeti 100 $ üzerinde bir profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme programı kullanır. Kullanıcıların daha fazla yazılım yatırımı yapmadan fotoğraflarınızı düzenleyebilir, böylece programın kullanımı kolaylaştırmak için, Punch temel, uyumlu fotoğraf düzenleme araçları içermelidir.

Kullanım kolaylığı:

Punch! Aynı peyzaj planlama programı değişen özellik setleri ile birkaç farklı manzara paketleri oluşturmak için kullandı. Master Peyzaj Pro ve Home Design Punch! en çok özellikleri ile peyzaj paketi. Bu program, ev tasarımı yanı sıra peyzaj araçları içerir.

Ana ekranda, geleneksel planları benzer, Plan Görünümü çalışacağız. Tasarım ömrü daha gerçekçi bir görünüm için, 3D tıklatın. Plan Görünümü ve 3D View-bir varlık arasındaki planı semboller aşina olmayanlar için ana ekranda görünümü ayırabilirsiniz.

Master Peyzaj Professional ve Home Design 3D planı ile yürümek veya uçmak için izin verir. Evinizde tasarım özellikleri kullanıyorsanız, evinizin içindeki bahçesinde görüntülemek için 3-D özelliği kullanabilirsiniz. Ve siz, manzara şimdi yirmi yıl nasıl görüneceğini görmek için izin, gelecekte de görüş proje olabilir.

Master Peyzaj Profesyonel ve Ev Tasarım, Resim kütüphanesi, 3-D Özel Atölye, Bitki ansiklopedi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi etkileyici, ilgili araçlar içerir.

Özellikler ve Araçlar:

Biz hiçbir sorun Master Peyzaj Professional ve Home Design yüklemeden vardı.

Destek ve Belgeler:

Punch! baskılı bir kullanıcı kılavuzu ve yazılım içindekiler bölümünde, bir dizin arama ve video eğitimlerini kapsamlı ve bilgilendirici. Punch! Yazılım web sitesi online SSS sunuyor ve telefon veya e-posta yoluyla teknik destek mevcuttur.

Özet:

Master Peyzaj Pro ve Home Design, zor bir görev, tam bir dijital fotoğraf düzenleme master için zaman harcamak isteyenler için güçlü bir araçtır.

Satın Almak İçin Tıklayınız

Realtime Landscaping Pro

Realtime Landscaping Pro

Bu program, tasarım ve peyzaj fikirler görselleştirmek yardımcı olur. Realtime Landscaping Pro tasarım ve peyzaj fikirler görselleştirmek için kolaylaştırır. , Önerileri ve tasarım fikirlerini son derece gerçekçi 3D izlenecek yollar yaratmak, Realtime Peyzaj Pro ile artık daha kolay. Tasarım evler, güverteler, toprak örtüsü, patios, eskrim, 3D bitkiler, göletler, şelaleler, ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Serbestçe komple aydınlatma, gölgeler, akan su ile foto-gerçekçi 3D görüntüler vb. gibi birçok tasarım yapılabilecektir. Programı kullanabilmek için daha önceden herhangi bir CAD veya mimari deneyim gereklidir. Gerekenler: · 1 GHz işlemci (2 GHz veya daha fazlası önerilir)

Satın Almak İçin Tıklayınız

Realtime landscape desing plus & Realtime landscape desing photo

Realtime landscape desing plus

Gelişmiş peyzaj ve bahçe tasarım yazılımları.

Realtime landscape desing plus satın almak için

Realtime landscape desing photo satın almak için

Benzer Yazılar

Hakkında adminYorum Gönderin